Vizyon & Misyon

About Us Image
Kurumsal

Vizyon & Misyon.

Vizyonumuz: "Sürdürülebilir temizlik çözümlerinde dünya lideri olmak, daha sağlıklı ve çevreye daha duyarlı bir dünya için temizliği yeniden tanımlamak."

Misyonumuz: "Hacıoğlu Kozmetik  olarak misyonumuz, etkililiği, güvenliği ve sürdürülebilirliği birleştiren en son teknolojiye sahip temizlik ürünlerini sağlamaktır. Biz şunları taahhüt ediyoruz:

Çevresel Yönetim: Çevresel etkiyi en aza indiren, atıkları azaltan ve daha yeşil bir geleceği destekleyen çevre dostu temizlik çözümlerinin geliştirilmesi ve teşvik edilmesi.

Yenilik ve Kalite: Sürekli olarak endüstri standartlarını aşan yüksek kaliteli temizlik ürünlerini araştırmak, yenilemek ve üretmek, müşteri memnuniyeti ve güvenliğini sağlamaktır. 

Müşteri Odaklı Yaklaşım: Yaşamları, sağlığı ve toplulukların genel refahını iyileştiren özel temizlik çözümleri oluşturmak için müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve tercihlerini dinliyoruz.

Daha sağlıklı ve daha sürdürülebilir bir dünya için temizliği yeniden tanımlama vizyonumuzu sürdürürken, temel değerlerimize ve ilkelerimize bağlı kalıyoruz ve sunduğumuz her ürünün daha temiz, daha güvenli ve çevreye daha duyarlı bir gezegene katkıda bulunmasını sağlıyoruz.